dnes otevřeno     9 - 18 h       12 - 18 h  

bmc-logoKnihy, hudba, e-booky, zvukové knihy, noviny, mapy, hudebniny, kopírování, internet, wi-fi, databáze, informace, přednášky, soutěže, výstavy, exkurze… a vstřícní lidé. To vše pohromadě najdete pouze v knihovně.

Od 1. března
RODINNÉ REGISTRACE
Uvědomujeme si, že nejdůležitějším obdobím pro rozvoj čtenářských dovedností v životě je dětství. Zavedením nových rodinných registrací chceme podpořit rodiny s dětmi ve čtení.
Naší snahou je usnadnit přístup ke kvalitní literatuře všem, kteří váhají, zda přihlašovat děti do knihovny. Za 150,- Kč ročně budou mít od 1.3.2013 mož

nost rodinných registrací, kdy jediným kritériem je společné bydliště.

1. března
ČTĚTE UŠIMA
Na padesát titulů rozšíří fond audioknih. Kromě klasických titulů  (Babička, Cirkus Humberto, Povídky malostranské), přibudou i bestsellery jako Larssonovo Milénium a Brownovi Andělé a démoni. Do historie vás zavede Vlastimil Vondruška romány z edice Hříšní lidé Království českého Apage Satanas a Jménem krále. Těšit se můžete na populární Žítkovské bohyně v podání Terezy Bebarové a Miroslava Táborského nebo detektivky Dicka Francise. Zastoupeny jsou různé žánry, včetně reportáží o československých pilotech v RAF.

4. – 9. března
AMNESTIE NA UPOMÍNANÉ KNIHY
Celý týden je možné vrátit upomínané knihy bez placení poplatků z prodlení. V případě nedostatku času, můžete i upomínané knihy vrátit prostřednictvím biblioboxu Bedřicha.

[documents]