dnes otevřeno     12 - 17 h  

Vyhlášení výsledků okresního kola literární soutěže O poklad strýca Juráša proběhne v naší knihovně 21. března 2019.

Probíhá registrace na Noc s Andersenem – více info zde.

Klub Malíček proběhne  7.3. od 9 do 11 hodin.

 

Stěhování knihovny a oddělení pro děti

Určitě jste slyšeli o stěhování knihovny. Dětská oddělení na ulici Zašovská i Zd. Fibicha  se do budovy na Nábřeží 268 (tam, kde je kino) bude stěhovat také. Proto je poslední den, kdy si můžete něco půjčit v oddělení na ulici Zd. Fibicha 29. března a na Zašovské ulici 12. dubna 2019. Pak zavřeme, začne stěhování a knihovnu na Nábřeží vám slavnostně otevřeme 1. června 2019. Vypůjčené knížky vrátíte až v nové knihovně. Všechno podstatné prostudujte nejlépe i s rodiči tady.

 

Dětský knihomol

Anketa dětských čtenářů o nejoblíbenější knihu „Suk – čteme všichni“ . Národní pedagogické muzeum a knihovna J. A. Komenského vyhlašuje již 26. ročník ankety o nejoblíbenější knihu pro děti a mládež vydanou v uplynulém roce. Vyplněné anketní lístky můžete posílat do 22. března 2019. Vyhodnocení proběhne v Českém muzeu hudby, Karmelitská 2, Praha 1. Zde jsou ke stažení anketní lístky pro děti word, pdf, pro knihovnice word, pdf a plakátek. Elektronické hlasování zpuštěno: formulář pro děti a formulář pro knihovnice a knihovníky.

 

Kamarádka knihovna

Dětské oddělení se účastní soutěže O NEJLEPŠÍ KNIHOVNU PRO DĚTI s názvem KAMARÁDKA KNIHOVNA. Známkuje se jako ve škole a předměty jsou podobné. Můžete oznámkovat výběr knih, otevírací dobu, chování knihovnic atd. Stačí přijít do knihovny a vyplnit vysvědčení. Pozor, každý může známkovat jen jednou. EDIT: Vysvědčení odeslány! Děkujeme za vaše hodnocení…

 

Novinky na regále

 

Kontakt: tel. 571 621 728, email: detske@mekvalmez.cz

Otevírací doba
Orientace v knihovně a v katalogu
Poprvé v knihovně
Ceník