dnes zavřeno  

Vyhlášení výsledků městského kola literární soutěže O poklad strýca Juráša 2019/2020 proběhne v naší knihovně 21.ledna 2020 ve 13 hodin v malém sále.

Klub Malíček každý 1. čtvrtek v měsíci.

 

Dětský knihomol

Anketa dětských čtenářů o nejoblíbenější knihu „Suk – čteme všichni“ . Národní pedagogické muzeum a knihovna J. A. Komenského vyhlašuje již 26. ročník ankety o nejoblíbenější knihu pro děti a mládež vydanou v uplynulém roce. Vyplněné anketní lístky můžete posílat do 22. března 2019. Vyhodnocení proběhne v Českém muzeu hudby, Karmelitská 2, Praha 1. Zde jsou ke stažení anketní lístky pro děti word, pdf, pro knihovnice word, pdf a plakátek. Elektronické hlasování zpuštěno: formulář pro děti a formulář pro knihovnice a knihovníky.

2018

Kamarádka knihovna

Dětské oddělení se účastní soutěže O NEJLEPŠÍ KNIHOVNU PRO DĚTI s názvem KAMARÁDKA KNIHOVNA. Známkuje se jako ve škole a předměty jsou podobné. Můžete oznámkovat výběr knih, otevírací dobu, chování knihovnic atd. Stačí přijít do knihovny a vyplnit vysvědčení. Pozor, každý může známkovat jen jednou. EDIT: Vysvědčení odeslány! Děkujeme za vaše hodnocení…

 

Novinky na regále

 

Kontakt: tel. 571 621 728, email: detske@mekvalmez.cz

Otevírací doba
Orientace v knihovně a v katalogu
Poprvé v knihovně
Ceník