dnes otevřeno     12 - 17 h       12 - 17 h  

Pokud nenaleznete požadovaný titul v naší knihovně, nezoufejte. Můžeme vám knihy či kopie článků z novin a časopisů zajistit prostřednictvím meziknihovní výpůjční služby. Služba je zpoplatněna částkou 70,- Kč plus poplatek za případné kopírování. Stejně tak jsme schopni objednat dokumenty i ze zahraničí. Zde je poplatek za výpůjčku 400,- Kč. 

Stačí přijít na oddělení pro dospělé a vyplnit papírovou žádanku, nebo napsat svůj požadavek na e-mail mvs@mekvalmez.cz. Výpůjčka je na 30 dnů a běží od momentu doručení do knihovny, proto doporučujeme knihy vyzvednout ihned po obdržení SMS zprávy, že je kniha připravená k vyzvednutí.

Pokud byste si potřebovali nechat knihu vypůjčenou prostřednictvím meziknihovní výpůjční služby déle než 30 dnů, musíte nám to nejméně jeden týden před vypršením výpůjčky dát vědět – osobně v oddělení pro dospělé nebo na e-mail mvs@mekvalmez.cz – a my vás budeme informovat, že vám byla výpůjčka prodloužena, a nebo že to bohužel nejde, protože na knihu čeká další žadatel.  

 

ELEKTRONICKÁ ŽÁDANKA

Formulář je určen pouze pro knihovny!

  Knihovna

  Adresa

  Váš Email

  Autor

  Název

  Místo, rok vydání

  ISBN