dnes zavřeno  

Na základě usnesení Vlády České republiky ze dne 21. října 2020 je knihovna pro veřejnost od 22. října do 3. listopadu 2020 uzavřena, včetně jejích poboček v místních částech Valašského Meziříčí (Juřinka, Lhota a Podlesí).

K datu 22.10.2020 automaticky pozastavujeme generování upomínek, nemusíte se tak obávat vybírání poplatků za upomínky z naší strany v období uzavření knihovny. Vaše dříve vzniklé finanční závazky vůči knihovně (neuhrazené dřívější upomínky, registrační poplatek, rezervace, objednávka apod.) však platí i nadále.

Pro případné vracení dokumentů (ne hry a cd, časopisy jen řádně svázané do balíčku)  využijte Biblioboxu umístěného před hlavním vchodem do knihovny, ale nic se nestane, když si je necháte těchto cca 14 dnů doma. 

Rezervace a objednávky po dobu uzavření knihovny přijímáme prostřednictvím čtenářských kont, stejně jako již evidované rezervace a objednávky si je pak můžete vyzvednout po otevření, necháme je v půjčovnách pro vás.

Veškeré další záležitosti (např. meziknihovní výpůjční služba) s vámi budeme řešit individuálně, stejně jako nám vy můžeme zatelefonovat na tel. 571 621 589 v pracovní dny v době od 8 do 15 hodin, případně využít emailu: sluzby@mekvalmez.cz.

Výpůjčky si můžete prodloužit ve svém čtenářském kontě. K přihlášení do čtenářského konta budete potřebovat svou čtenářskou legitimaci).

Využívejte půjčování e-knih online. Díky této službě máte přístup k nejnovějším titulům ze současné produkce českých nakladatelů. V nabídce jsou aktuálně nejžádanější knihy českých i světových autorů a přístupy k e-knihám volně stažitelným z jiných zdrojů.

Sledujte náš web, budeme zde vždy zveřejňovat aktuální informace i nabídku služeb, které můžete v době zavření knihovny využít. 

Přejeme všem hodně zdraví a pevné nervy!

 

OTEVÍRACÍ DOBA

  Odd. pro dospělé, zvuková knihovna Dětské oddělení Čítárna
Pondělí zavřeno zavřeno zavřeno
Úterý zavřeno zavřeno zavřeno
Středa zavřeno zavřeno zavřeno
Čtvrtek zavřeno zavřeno zavřeno
Pátek zavřeno zavřeno zavřeno
Sobota zavřeno zavřeno zavřeno

 

 OTEVÍRACÍ DOBA KNIHOVEN V MÍSTNÍCH ČÁSTECH

Juřinka
Pondělí  zavřeno

Lhota u Choryně 
Středa zavřeno

Podlesí
 Úterý a pátek zavřeno