dnes otevřeno     12 - 17 h       12 - 17 h  

V rámci 4. stupně PES otevíráme od pondělí 23. listopadu 2020 výdejní okénko. Výdejní okénko bude fungovat na principu vydávání objednávek titulů, které jste si zamluvili  prostřednictvím našeho on-line katalogu

K objednávání knih (CD, zvukových knih) budete potřebovat vaši čtenářskou legitimaci (číslo legitimace a příjmení včetně diakritiky). Zadáním údajů z vaší legitimace se můžete přihlásit do svého čtenářského konta a začít knihy (CD, zvukové knihy) objednávat. Do znovuotevření knihovny bude tato služba bez poplatků. Jinak se za objednávky a rezervace vybírá poplatek 3,- Kč za jeden titul.  Výpůjčky vracejte nadále do biblioboxu u hlavního vchodu.

OTEVÍRACÍ DOBA VÝDEJNÍHO OKÉNKA: (u hlavních dveří do budovy zazvoňte prosím na zvonek „čítárna“, abychom vám mohli otevřít, připravte si čtenářský průkaz)

  • pondělí: 9 – 17 hodin
  • úterý: 9 – 15 hodin
  • středa: 9 – 17 hodin
  • čtvrtek: 9 – 15 hodin
  • pátek: 9 – 15 hodin
  • dodržujte prosím rozestupy 2m a mějte zakryté dýchací cesty rouškou či jinou alternativou

Až bude vaše objednávka připravena, tak vás o tom budeme nejprve informovat telefonicky či formou SMS. Pak teprve si ji můžete přijít vyzvednout.  Při vyzvednutí objednávky je důležité mít u sebe čtenářský průkaz.

Jednoduchý návod, jak na přihlášení do čtenářského konta, objednávky a rezervace, vám přinášíme v následujícím videu. V případě jakýchkoliv nejasností a problémů nás můžete kontaktovat na emailu sluzby@mekvalmez.cz nebo tel. 571 621 589.

Instruktážní video doporučujeme otevřít na Youtube, je tam podstatně lepší kvalita obrazu.