dnes otevřeno     9 - 18 h       12 - 18 h  

Oznamujeme všem, že od 31.3.2021 generujeme a zasíláme upomínky! Ale jelikož je tato doba hektická, informace se rychle mění, tak až do konce dubna nebudeme poplatky za upomínky vybírat. Jen vás opravdu žádáme, vracejte vaše výpůjčky! Do biblioboxu či k výdejnímu okénku v aktuální otevírací době, to platí především u časopisů, her a zvukových knih! 

Je spousta čtenářů, kteří mají rezervace na knihy, které máte již poměrně dlouhou dobu doma. Z tohoto důvodu jsme se rozhodli již vaše výpůjčky dále neprodloužit a zasílat vám upozornění, že vypršela doba, po kterou můžete mít knihy, deskové hry, zvukové knihy a další vypůjčeny. Pokud nebudete reagovat na toto upozornění a neprodloužíte si výpůjčky, budeme zasílat upomínky.

Knihovna funguje v režimu výdejního okénka již od ledna, knihy si můžete půjčovat na základě vašich objednávek. Půjčovat můžete knihy, časopisy, deskové hry, zvukové knihy. Objednávat můžete prostřednictvím on-line katalogu, e-mailu: sluzby@mekvalmez.cz nebo na telefonním čísle 571 621 589. Více informací k provozu i jak na objednávání z on-line katalogu najdete zde: https://www.mekvalmez.cz/provoz-knihovny-od-15-2-2021/