dnes zavřeno  

Během prázdnin jsme připravovali a ladili program na podzimní podvečery v knihovně. A že se máte na co těšit.

20. září v 18 hodin začneme besedou s Arnoštem Vašíčkem, spisovatelem, scénáristou a záhadologem. V Labyrintu záhad se kromě jiného dozvíme, zda se nachází  na našem území trosky plavidla mimozemšťanů, zda jsme jen krůček od objevení ostatků bytostí odjinud či jaké stopy zanechaly v Jeseníkách tajemné stvůry z hvězd.  27. září  v 18 hodin v rámci Dnů duševního zdraví vám ve spolupráci s  Charitou Valašské Meziříčí umožníme nahlédnutí do nemocné duše.  Besedovat budeme s  Michalem Šalplachtou i s klientem Centra Amika, které se zaměřuje na sociální rehabilitaci pro klienty s chronickým duševním onemocněním.  Po celé září v rámci akce Balím, balíš, balíme vám opět nabízíme obalení učebnic a sešitů. Ceny se pohybují od 10,- Kč. Obalujeme i atypické formáty.  Ve vestibulu knihovny bude po celý měsíc ke zhlédnutí výstava Pavla Stefana s názvem Moje Valašsko.

Blíží se říjen a s ním i tradiční Týden knihoven, který v naší knihovně proběhne v týdnu od  3. do 7. října. Připravujeme pro vás Den otevřených dveří, registrace zdarma, zábavu pro děti. Určitě sledujte náš web.

UPOZORNĚNÍ:

Ve dnech 30.  září a 1. října 2016 bude knihovna uzavřena.  Knihovníky čeká pracovní soustředění mimo knihovnu, moderně se tomu říká teambuilding.

literární besedykdyž onemocní dušecestopisné besedy