dnes otevřeno     9 - 18 h       12 - 18 h  

PROGRAM V KNIHOVNĚ OD 18.30:

  • S knihovnou kolem světa – kvízy a tajenky.
  • Knižní ambulance – doneste si poničenou knihu a zkuste si ji s naší pomocí opravit. Nebo pokud máte oblíbenou knihu, přineste ji a my ji dáme nový obal.
  • Přijďte si pro razítko do knihovny.

PROGRAM CELÉ AKCE:

  • 18.00 hod. Slavnostní zahájení muzejní noci na I. nádvoří zámku Žerotínů.
  • 18.30 – 23.30 hod. Meziříčské noční putování – jednotlivá zastavení (pořadí si můžete zvolit libovolné). V průběhu muzejní noci je v informačním centru pro každého připraven muzejníček, do nějž můžete střádat razítka z navštívených organizací. Odevzdané muzejníčky obsahující všechny razítka budou při zakončení muzejní noci slosovány
  • 23.30 hod. Slosování odevzdaných muzejníčků o volné vstupenky.

I letos je připraven Noční expres neboli silniční vláček, který vás za symbolické celonoční vstupné proveze mezi jednotlivými institucemi. Hlavní nástupní zastávka bude na II. nádvoří zámku Žerotínů. Všechny zapojené organizace si pro vás připravily bohatý program, který v rámci muzejní noci budete moci absolvovat zadarmo.

V Turistickém informačním centru bude pro každého připraven muzejníček na střádání razítek z navštívených organizací. Odevzdané muzejníčky se správným počtem razítek budou na konci muzejní noci slosovány o volné vstupenky. I letos máte možnost vyhrát volňásky na Valašský špalíček, celoroční vstupenky do Muzea regionu Valašska, vstupenky do Muzea valašských strašidel či malou muzejní publikaci.

VÍCE INFORMACÍ NA mmn.kzvalmez.cz