dnes otevřeno     12 - 17 h       12 - 17 h  
Valmezem bezpečně s Besipem

Datum / čas
17. 9. 2020
17:00 - 18:15

Místo
malý sál (knihovna-komunitní centrum)


Obsah přednášky: nehodovost, hlavní příčiny dopravních nehod, zásady bezpečné jízdy, dopravní značení, revize bodového systému a chystané novinky.

Přednášející Zdeněk Patík, krajský koordinátor BESIPU a tiskový mluvčí Policie ČR por. Bc. Vladislav Malcharczik Odměnou všem zúčastněným bude taška s reflexním prvkem, reflexní prvky, drobný upomínkový předmět a příp. tištěné brožury z oblasti Besipu.

Být viděn, to je základní pravidlo bezpečnosti na silnicích. Právě bezpečnost v dopravě bude hlavním tématem besedy, která se uskuteční ve čtvrtek 17. září v 17 hodin v malém sále komunitního centra. Krajský koordinátor BESIP Zdeněk Patík a policejní preventista Vladislav Malcharczik poradí nejen dospělým, jak předejít rizikovému chování chodců, cyklistů a řidičů. Zaměří se na nehodovost, hlavní příčiny dopravních nehod, zásady bezpečné jízdy, dopravní značení, revize bodového systému a chystané novinky. Zvláštní důraz budou klást na viditelnost účastníků provozu, zvláště na jejich vybavení reflexními prvky. Prvek, který zvýší jejich viditelnost, dostane každý posluchač na konci besedy jako dárek. A přednášející uvítají i vaše dotazy.