dnes otevřeno     8 - 11 h       8 - 11 h  
Týden knihoven 2018

Datum / čas
1. 10. 2018 - 6. 10. 2018
Celý den


1. října odstartuje po celé České republice Týden knihoven. V rámci této akce se mohou především potencionální uživatelé meziříčské knihovny seznámit s veškerými jejími službami. Přijďte se podívat na naši nabídku knih a časopisů, doplněnou o půjčování deskových her, zvukových knih, didaktických hraček, e-knih.

Od 1. října startuje také Klíčování druháků, žáků 2. tříd základních škol, které volně navazuje na jejich pasování za Rytíře řádu čtenářského v loňském školním roce.

V týdnu knihoven bude také vyhlášen další ročník literární soutěže pro děti O poklad strýca Juráša s podtitulem Já a můj hrdina.

Ve čtvrtek 4. října můžete navštívit klub Malíček a v tento den také odstartujeme první přednáškou Virtuální univerzitu třetího věku.

Naše knihovna se připojila k projektu České televize s názvem Skautská pošta.

Pokud se zaregistrujete jako rodina, vyjde vás registrace na 150,- Kč (nejméně 1 rodič a 1 dítě do 15 let či student do 26 let).

V tomto týdnu budeme odpouštět nepořádným klientům poplatky za včas nevrácené výpůjčky. Pro ty, kteří na tuto amnestii čekají, však nemáme dobrou zprávu. Pokud výpůjčky nebudete vracet ve stanovených termínech a začne se to stávat pravidlem, budete z řad našich klientů vyřazeni.