dnes zavřeno  

Datum / čas
6. 10. 2014 - 11. 10. 2014
Celý den

Místo
Oddělení pro dospělé


V týdnu od 6. do 11. října 2014 jsme pro Vás připravili:

Manželka a průkazka do knihovny se nepůjčuje – rodinné registrace a registrace členů rodiny v rámci akce 1+1 zdarma . Jste-li registrováni v naší knihovně, přiveďte dalšího člena rodiny (mámu, tátu, strýce, tetu…), zaregistrujeme ho na jeden rok zdarma, rodičům a dětem či studentům do 26 let vystavíme rodinnou průkazku.

Čistíme konta- amnestie čtenářů – zapomnětliví čtenáři mohou vrátit vypůjčené knihy bez povinnosti uhradit sankční poplatek.

Když senior nemůže, náš ajťák mu pomůže- bezplatné hodinové lekce základů na PC pro seniory, registrace na tel. 571 621 589.

 

úterý 7. října v 18 hodin

Petr Nazarov: Havajské ostrovy

Procestoval několik desítek zemí a v některých z nich i na několik měsíců, či dokonce let zakotvil. Cestování mu dalo víc než všechny školy světa, jelikož je pro něj tou nejzajímavější a nejpoučnější školou života. Beseda s dataprojekcí.

 

středa 8. října v 18 hodin

Maraton čtení s Alenou Mornštajnovou

Večer plný čtení a povídání s meziříčskou autorkou knihy Slepá mapa, popisující osudy tří generací žen vinoucí se podél československých dějin 20. století.

 

čtvrtek 9. října v 10 hodin

Předváděcí a prodejní akce – jak se bránit?

Beseda se zástupci České obchodní inspekce – příklady z praxe.

Čtenářská amnestie a registrace příslušníků rodiny probíhají na všech pobočkách ve Valašském Meziříčí. Ostatní akce jen na Krásenské radnici!

 

týden knihoven 2014