dnes zavřeno  
Klub Malíček

Datum / čas
3. 12. 2020
9:00 - 11:00

Místo
Oddělení pro děti a mládež


Klub Malíček

Po delší přestávce opět otevíráme pro rodiče na rodičovské dovolené a děti do 3-4 let (předpokládáme, že ti starší už jsou ve školce)  klub Malíček. Probíhá vždy první čtvrtek v měsíci od 9 do 11 hodin v dětském oddělení. S dětmi se můžete těšit na vzdělávací akce, neformální setkávání, povídání, čtení a hraní.

Naše knihovna díky tomuto projektu otevřela cestu do knihovny těm nejmenším. Na této cestě jim ale musí být nápomocni rodiče.

Cílem Malíčku je: podpořit rozvoj verbálních schopností dětí a zlepšit vztah ke knize a čtení u nejmladší generace, dovést rodiče k pochopení významu čtenářských dovedností pro rozvoj dítěte i jeho budoucnost, tj. přesvědčit je, že jednou z nejdůležitějších věcí, jež mohou udělat pro své děti od nejútlejšího věku, je věnovat jim svůj čas a strávit jej společně nad knihou (prohlížením, čtením, povídáním, zpíváním). Orientovat rodiče v nabídce kvalitní literatury pro děti. Pravidla klubu a schéma programu zde:

bookstart

Rezervace

Typ lístku Počet míst
Rezervace míst
1 rodina = 1 rezervace. Zrušení rezervace v systému proveďte nejpozději do 15 hodin předchozího dne. Poté se odhlašujte pouze telefonicky na tel. č. 571 621 728 (do 8:30 hodin v den setkání klubu Malíček). Pokud dítě nedorazí a nebude odhlášeno, zaplatíte za blokování místa 50,- Kč.