dnes otevřeno     12 - 17 h       12 - 17 h  

Aby se dítě naučilo se svou agresí zacházet, musí mít možnost ji zažívat, poznávat a kultivovat. Workshop pro rodiče i učitele v úterý 28. dubna od 16 do 21 hodin v čítárně knihovny.

Zážitkový seminář, který je zaměřen na proaktivní práci s agresí především u kluků, zejména na rozbor reálných konkrétních situací, které běžně zažíváme, a trénink, jak se v nich zachovat. Cílem semináře je porozumět agresi, jejím mechanismům a vlastnímu prožívání emocí, aby se rodiče i učitelé naučili s agresí a agresivními projevy účinněji pracovat. Program do velké míry reaguje na potřeby a přání účastníků.

Poplatek za účastníka 490,- Kč, registrace včetně uhrazení poplatku v čítárně. Registrace prodloužena do 28.4. Máme poslední volná místa, začínáme v úterý 28.4. v 16 hodin. Těšíme se na Vás.

Mgr. Václav Šneberger – lektror – kouč a mentor, odborný garant programu Muži do škol! a LOM outdoor klub Ligy otevřených mužů s více než 20-letou praxí ve vzdělávání dospělých. Absolvent PaedF UK Praha, DAMU, 4 letého výcviku v psychoterapii a 2 letého výcviku v organizačním poradenství a koučování.

plakát workshop agrese je ok